Zespół e-Sochaczew.pl

Marcin Ryński - Prezes Zarządu Stowarzyszenia
Z wykształcenia analityk, projektant systemów komputerowych. Wielki entuzjasta nowych technologii, a zwłaszcza Internetu. Aktywny działacz społeczny, członek kilku lokalnych stowarzyszeń, rezerwista 14 DH im 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich.

W Stowarzyszeniu e-Sochaczew.pl odpowiada za strategię rozwoju oraz kontakty z kluczowymi partnerami organizacji, koordynuje stronę informatyczną przedsięwzięcia w tym kształt portalu, zarządza projektami Stowarzyszenia oraz kontroluje finanse.

Sebastian Piątkowski - Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia
Świetny programista aplikacji internetowych oraz baz danych SQL, administrator sieci komputerowych i serwisów internetowych. Miłośnik literatury SF i skoków narciarskich.

Główny administrator portalu www.e-Sochaczew.pl odpowiada za programowanie i techniczną stronę działań Stowarzyszenia.

Łukasz Popowski

Marek Pętlak