SWM

Sochaczewskie Warsztaty Muzyczne, to najnowszy projekt kulturalny Stowarzyszenia „e-Sochaczew.pl”. Projekt powstał na bazie Niedziel Jazzowych – koncertów współorganizowanych ze znanym sochaczewskim pubem „Club 77”. SWM to plenerowy koncert odbywający się w ramach Dni Sochaczewa będący z jednej strony alternatywą, a z drugiej uzupełnieniem imprezy głównej. Na Sochaczewskich Warsztatach Muzycznych można bowiem usłyszeć najlepszych polskich jazzmanów, bluesmanów i rockmanów, prezentujących bardzo różne gatunki i style muzyczne, ale posiadających jedną wspólną cechę – bardzo wysokie umiejętności warsztatowe. Na SWM można również usłyszeć muzyków z terenu Sochaczewa i okolic tworzących rzeczy ciekawe, niekomercyjne, alternatywne i undergroundowe.

• Sochaczewskie Warsztaty Muzyczne 2007
  • Sochaczewskie Warsztaty Muzyczne 2008