Powódź 2010

Wielka powódź, jaka wiosną 2010 roku dotknęła również Mazowsze, nie pozostała obojętna zarówno naszemu Stowarzyszeniu, jak i licznej społeczności e-Sochaczew.pl. Wspólnie, przez dwa miesiące zbieraliśmy dary na rzecz powodzian w terenu Juliszewa (gmina Słubice, powiat płocki). W efekcie akcji udało nam się pomóc Panu Józefowi Kiełbasie - schorowany budowlaniec przebywający obecnie na rencie stracił w wyniku powodzi wszystko, co znajdowało się w domu, nie mógł też o własnych siłach przystąpić do prac porządkowych. Dzięki wielkiej ofiarności Sochaczewian udało nam się jednak udzielić Panu Józefowi niezbędnej pomocy. Dom Pana Józefa przeszedł gruntowny remont. Odnowiono ściany, położono nową podłogę. Pojawiły się również meble. Dziękujemy, bo to dzięki Państwu pomogliśmy Panu Józefowi w powrocie do normalnego życia.

• Tak zaczynaliśmy
  • Wielkie sprzątanie u powodzian